Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Rasowy kot czy dachowiec?


Rasowy kot czy dachowiec?

Co jak co, ale trudno nie docenić bardziej tych kociaków - sam jestem ich bardzo dużym fanem, to kolejny argument za tym, aby taka osoba, która nie posiada obecnie kota wreszcie odważyła się zrealizować swój cel. Osobiście nie mam aktualnie tego kota w kolekcji, ale to się niedługo zmieni. Tzn. mimo wszystko wychodzę z takiego założenia, iż własne cele trzeba realizować, więc kot mainecoon za raczej krótki czas będzie wreszcie mnie bawił, powodował, że będzie miło.

Kilka dni temu kupiłem właśnie kota syjamskiego - zbyt tanio to niestety nie było, lecz ciężko jakby nie patrzeć sądzić, że kot syjamski będzie niedużym kosztem. Zbytnio dystyngowane zwierzę, zapewne większość ludzi przyklaśnie mojej opinii. Cóż, bardzo lubię owego kota! Ładny wygląd u kota to coś bardzo ważnego. Na dodatek trudno jakoś nie docenić, iż są bardzo pełne życia. Osobiście wolę koty, których jest we wszystkich pomieszczeniach pełno, to jakby nie patrzeć miła rozrywka. Naprawdę kupcie kota syjamskiego, zdecydowanie nie bójcie się owego posunięcia.


Głosuj (0)

21:37:53 22/01/2016 [Powrót] Komentuj

zoofan
Zwierzęta

7105

Księga Gości
Dodaj do Księgi
0

Dodaj do Ulubionych

2016
Styczeń
2015
Sierpień
2014
Listopad
WrzesieńStrona Główna